رد کردن لینک ها

محل عرضه تألیفات استاد هاشمی:

تهران:
خیابان انقلاب، بین خیابان فخر رازی و خیابان دانشگاه، کتابفروشی کیهان. تلفن ۶۶۴۰۳۴۷۹

اصفهان:
خیابان مسجد سید، ابتدای خیابان پنجم رمضان، کتابفروشی امام خمینی(ره). تلفن ۳۳۳۶۰۶۸۶

شهریار:
۱. انتهای بلوار انقلاب، کتابفروشی داخل امام زاده اسماعیل(ع)
۲. انتهای بلوار انقلاب، پاساژ خرقانی، کتابفروشی آدینه سبز، تلفن ۶۵۲۷۴۷۹۰

مرکز پخش و ارسال پستی:
آقای محمدی ۰۹۱۹۲۲۷۹۷۶۹

لطفاً پیش از مراجعه حضوری؛ از طریق تماس با فروشگاه، از موجودی کتب مورد نظر اطمینان حاصل نمائید.

زادالسفر

مقدمه عرفان عملی
 • طریقتی که ما را به حقیقت می رساند شریعت دین است و بس، و هرکه به غیر این ادعا کند، شیطانی است مجسم به شکل انسان، و هرندایی که از درون و برون مرا به غیر این واقعیت بخواند اهریمنی است در لباس اهورا.
دریافت از کافه بازار
موضوع: عرفان عملی

زادالسفر

نخستین گام در عرفان عملی
 • طریقتی که ما را به حقیقت می رساند شریعت دین است و بس،  و هرکه به غیر این ادعا کند، شیطانی است مجسم به شکل انسان، و هرندایی که از درون و برون مرا به غیر این واقعیت بخواند اهریمنی است در لباس اهورا.
دریافت از کافه بازار
موضوع: عرفان عملی

سبک جدیدی از زندگی

جلد اول
 • این رساله در بخش نخست، رویکردی دارد به منشأ دگرگونی های کنترل نشده فکری، عاطفی و احساسی عصر به هم ریخته یعنی بیماری های روان تنی و ریشه آن، استرس
 • در بخش دوم با شرح وتفصیل راه های درمان استرس در حیطه تاریخچه، مکانیزم و نقایص آن آشنا می شویم.
 • در بخش سوم نگاهی داریم به بررسی ابعاد وجودی انسان که با یکدیگر دارای تأثیر تأثر متقابل اند و آشنایی با نوع نوینی از طب کل نگرا که تمامی این ابعاد مرتبط را تغذیه می کند.
 • در بخش چهارم به دنبال اثبات این نگرش هستیم که سعادت و سلامت بشر را فقط سبک جدیدی از زندگی با گرایش معنی درمانی تضمین می کند و ارائه آن افتخار ماست.
موضوع: مهارتهای زندگی

سبک جدیدی از زندگی

جلد دوم
 • هر انسانی را می نگرید، حتی آن ها که از ستون های مال، مقام و دانش بالا می روند و احساس بزرگی و آسایش می کنند، از آرامش تهی اند. چرا که گمان می کنند و چه درست گمانی است که آن چه باید باشند و توانش را دارند، نبوده و هیچکدام از آنچه به دست آورده اند راضی نیستند.
 • بله، زندگی راهی است که باید به گونه ای آراسته شود تا آن من متعالی را از منی که اکنون خام است، برهاند و دیگر کسی نفسش تنگی نکند، آرام ببیند، آرام بماند و آرام بسان آخرین ریتم های پیانو، خواب های طلایی بمیرد و این مردن، شروع تولدی دیگر، بهتر و بالاتر باشد. ولی آن چه در این راه مهمترین مسأله است، همان پیله هاست. آن پیله ها چیست؟
موضوع: مهارتهای زندگی

سبک جدیدی از زندگی

جلد سوم
 • …و این رساله را اختصاص می دهم به اولین و زیربنایی ترین بعد شخصیتی هر فرد، یعنی سلامت جسمی و از ابعاد دیگر در رساله های بعدی به تناسب بحث یاد خواهیم کرد. در این رساله خواهیم دید که چگونه تمامی بیماری ها مستقیم و غیر مستقیم با بد غذاخوردن ارتباط داشته و درمان همگی در مواد غذایی جمع شده است.
 • غذای خوب نه تنها انسان را سیر و سخت ترین بیماریهای او را درمان می کند بلکه به او عمر طولانی می بخشد، او را زیبا و خوش اندام میکند، رنگ پوست و چهره او را تغییر می دهد و حتی فکر و استعداد او را نیرو می بخشد.
موضوع: مهارتهای زندگی

مجموعه مقالات

بانک اطلاعات ازدواج کلینیک کل نگر موسیقی درمانی
 • به شهادت آمار، بیشترین تعداد بیماری های روان تنی، متعلق به جوامع در حال گذار است؛ بیماری هایی که گرچه بروز جسمی و ظاهری دارند، اما ریشه ی آنها در اختلالات شخصیتی یا بیماری های روانی است…
 • استفاده از ارزشهای سنتی و به روز نمودن آن با روش های صنعتی، تنها راه ایجاد آهنگی تند در رشد جامعه ی مدنی و مقابله با معضلات اجتماعی جوامع در حال گذار است.
دریافت از کافه بازار
موضوع: اخلاق کاربردی

مجموعه مقالات

کریمه ی اهل بیت علیهم السلام
 • شریان رشد جامعه از خانه و خانواده شروع شده و ضربان آن به دست مادر است. مادران با داشتن الگوهای مناسب پنداری و رفتاری می توانند در بهبود مدیریتِ تربیت، جامعه را به سوی مدینه ی فاضله پیش برند.
 • … حضرت فاطمه معصومه سلام اللّه علیها بهانه ورود من به این بحث شده است. توفیق شکرانه کودکانه از چند صباح همجواری با وجود نازنینشان را به بنده مرحمت نمودند. باشد چون پرکاهی در بارگاه آسمانی به نسیم عنایتشان هوایی معرفت گردم.
دریافت از کافه بازار
موضوع: تاریخی

مجموعه مقالات

زن ایرانی در تاریخ
 • شریان رشد جامعه از خانه و خانواده شروع شده و ضربان آن به دست مادر است. مادران با داشتن الگوهای مناسب پنداری و رفتاری می توانند در بهبود مدیریتِ تربیت، جامعه را به سوی مدینه ی فاضله پیش برند.
 • … اما در این دریای متلاطم کثرات که هر ذره ای در جای خویش نقش بازی کرده و وحدتی بی بدیل را به نمایش میگذارد، در برخی حقوق با یکدیگر مساوی اند: حق حیات، تفکر، استفاده از طبیعت، انتقاد، بیان نظر و مانند آن. یکی از این حقوق ((حق تکامل)) است، یعنی عمل هیچ زن و مردی بدون توجه به جنسیتشان در تکوین و هستی از بین نمی رود، در تشریع و قانون گذاری نیز باید چنین باشد. بدون اندکی ستم و با فرجامی یکسان… آنچه پیش رو دارید گزیده ای است از بریده ای تاریخی که نوسان معنادار آن، خرد جمعی را به داوری می نشاند.
دریافت از کافه بازار
موضوع: تاریخی
بازگشت به بالای صفحه